Hudební pořad zalahodil našim uším

Žáci 1. až 4. ročníku našeho gymnázia měli unikátní příležitost vyslechnout si zajímavosti o hudebních stylech blues, reggae, pop a rap a zaposlouchat se do líbezných zvuků v podání dvou pánů z Karlových Varů.

S těmito vitálními pány v produktivním věku se mohli starší studenti setkat již dříve, a to sice při prezentaci hudebního stylu rock.  Letošní pořad však zaznamenal mnohem větší úspěch.

Na první pohled všechny dočista oslnila velmi impozantní prezentace, která nemohla být vytvořena v nějakém primitivním programu. Grafické triky a barvené kombinace uhranuly doslova každého. ,,Myslím, že práce všech, kdo se na dané prezentaci podíleli, by měla být náležitě oceněna,“ sdělil Boulevardu jeden ze zúčastněných posluchačů.

Samozřejmě došlo i na hudební ukázky. Dovolím si tvrdit, že rap je opravdu silnou stránkou jednoho z pořadatelů a mrzí mě, že ještě nerozjel kariéru. Že by nový Eminem? Každopádně zaznělo několik písniček, které vždy sklidily obrovský potlesk.

Hádalo se také, jaké bylo nejprodávanější CD v dějinách našeho státu, byli to Šmoulové. Bohužel žádná skladba od pořadatelů nezazněla, což přineslo velké zklamání.

V neposlední řade se publikum naučilo několik zvuků tzv. „baet boxu“ (psáno opravdu baet, nikoliv beat) a celý program si všichni náramně užili. Teď už se jen můžeme těšit na další show.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..