Hudební pořad zalahodil našim uším

Žáci 1. až 4. ročníku našeho gymnázia měli unikátní příležitost vyslechnout si zajímavosti o hudebních stylech blues, reggae, pop a rap a zaposlouchat se do líbezných zvuků v podání dvou pánů z Karlových Varů.

S těmito vitálními pány v produktivním věku se mohli starší studenti setkat již dříve, a to sice při prezentaci hudebního stylu rock.  Letošní pořad však zaznamenal mnohem větší úspěch.

Na první pohled všechny dočista oslnila velmi impozantní prezentace, která nemohla být vytvořena v nějakém primitivním programu. Grafické triky a barvené kombinace uhranuly doslova každého. ,,Myslím, že práce všech, kdo se na dané prezentaci podíleli, by měla být náležitě oceněna,“ sdělil Boulevardu jeden ze zúčastněných posluchačů.

Samozřejmě došlo i na hudební ukázky. Dovolím si tvrdit, že rap je opravdu silnou stránkou jednoho z pořadatelů a mrzí mě, že ještě nerozjel kariéru. Že by nový Eminem? Každopádně zaznělo několik písniček, které vždy sklidily obrovský potlesk.

Hádalo se také, jaké bylo nejprodávanější CD v dějinách našeho státu, byli to Šmoulové. Bohužel žádná skladba od pořadatelů nezazněla, což přineslo velké zklamání.

V neposlední řade se publikum naučilo několik zvuků tzv. „baet boxu“ (psáno opravdu baet, nikoliv beat) a celý program si všichni náramně užili. Teď už se jen můžeme těšit na další show.

Tento web byl archivován, nenaleznete zde žádný nový obsah, není možné se přihlásit nebo komentovat příspěvky.

Moc děkujeme za přízeň :)