Nejedná se o maturitní ples, půjde o úplně nový koncept, říká Petr Procházka

Na začátku příštího školního roku se můžeme těšit na První reprezentační ples našeho gymnázia. Nejen, že se jedná o první akci svého druhu na naší škole, ale i o první ne-maturitní ples organizovaný přímo studenty. V čele organizačního týmu čtvrtého ročníku stojí Petr Procházka, který se uvolil poskytnout nám krátký rozhovor, ve kterém celý projekt a vše okolo něj objasní.

Jak ses dostal k organizaci tak významného projektu?

Tuto nabídku jsem dostal od paní učitelky Potocké po absolvování mého podnikatelského záměru na pořádání společenských akcí. Nabídku jsem přijal a i zbytek třídy to přijal s velikým ohlasem.

Kolik lidí se na přípravě plesu podílí?

Mám určitý pracovní tým lidí, ale je to přece jen ples celé naší třídy, takže o důležitých záležitostech rozhoduje každý. Zároveň bych chtěl poděkovat paní učitelce Potocké, která nám pomáhá s vyřizováním všech důležitých věcí.

Znamená to tedy, že studenti jiných ročníků do organizace plesu zasahovat nemohou?

Do samotné organizace přímo ne, ale poté budeme hledat nějaké pomocníky, takže podílet se určitě mohou.

Na co se tedy můžeme těšit?

Na užším programu budeme zatím pracovat, ale mohu ujistit, že zklamán nikdo nebude. Jedná se o ples, který má reprezentovat naše gymnázium a zároveň půjde o jakési setkání bývalých studentů.

Čím bude tato akce speciální?

Nejedná se o maturitní ples, takže se program může lišit. Půjde o úplně nový koncept. Bude to více uvolněné a zaměřené převážně na naše studenty. Nechceme se omezovat stereotypy.

Co vnímáš jako nejtěžší na organizaci této akce a co naopak jako nejlehčí?

Nejtěžší je asi problém s nedostatkem času, bohužel nyní nemám ani čas psát na Boulevard. A nedá se říct, že by bylo něco nejlehčí, pokud jsou všichni dobře sehraní, může to být celé jednoduché.

Jak to bude s financováním celého plesu?

Akce bude financována, stejně jako u maturitních plesů, sponzorskými dary.

Kdy a kde?

V kalendáři si zatím mohou čtenáři zaškrtnout datum 16. listopadu 2019, místo konání je klasicky společný areál Mže.

Toto bylo jen krátké shrnutí a úvod do celého projektu, který je stále ještě teprve ve svých začátcích. Pokud byste se rádi zeptali na něco, co tu dnes nebylo zmíněno, neváhejte se na Petra nebo některého z jeho spolužáků obrátit. Děkujeme Péťovi za rozhovor.

Zdeněk Scharnagl

🙋‍♂️🔥🔞🍷🕊👉🏽❌(🥦⌚️)

Tento web byl archivován, nenaleznete zde žádný nový obsah, není možné se přihlásit nebo komentovat příspěvky.

Moc děkujeme za přízeň :)