Studenti Gymnázia, Tachov pořádali první Večerní bál

V sobotu 16. listopadu se ve společenském sále Kina Mže uskutečnil Večerní bál Gymnázia, Tachov, což byl první reprezentační ples naší školy. Organizace plesu se ujala skupina žáků z 5. ročníku. Akce byla určena hlavně pro bývalé studenty, přátele gymnázia, ale také pro širokou veřejnost. Celým večerem provázela kapela Gurmania band a dalo by se říct, že Večerní bál odstartoval letošní plesovou sezónu v Tachově.

Celý program zahájilo vystoupení mažoretek se souboru MDance. Dále pokračoval proslovy hlavních organizátorů, poděkováním paní ředitelce Ireně Volkovinské, paní učitelce třídní Renátě Koubkové, paní učitelce Daniele Potocké a paní Lucii Milbachové, která pro připravila bohaté občerstvení na stoly a do tomboly, a přípitkem s učiteli. Poté pokračovala volná zábava, dámská volenka a o půlnoci třešnička na dortu a to vyhlášení krále a královny plesu. Králem se stal Miroslav Kiprý (bývalý student Gymnázia, Tachov) a Lucie Kovářová (žákyně 6. ročníku), kteří byli vybráni nejmenovaným členem pedagogického sboru. Na závěr zazpívala několik písní  studentka 5. ročníku Natálie Havlíčková, jejíž výkon všechny ohromil.

„Celý nápad uspořádat reprezentační ples školy vznikl při hodině zeměpisu. Začali jsme již minulý školní rok. Nejprve bylo potřeba zajistit sál a kapelu a také sponzory, lístky a výzdobu. Bylo to opravdu náročné pro nás pro všechny, protože těch věci kolem toho bylo spoustu, ale věřím, že nám to pomůže příští rok při našem maturitním plesu. Moc si toho vážíme a doufám, že do budoucna nezůstane téma reprezentačního plesu pouze u prvního ročníku, ale že se dočkáme i dalších, protože akce sklidila velký ohlas,” řekl Deníku hlavní organizátor plesu a zároveň předseda Studentského demokratického parlamentu Gymnázia, Tachov Petr Procházka.

Pro návštěvníky byla přípravna bohatá tombola, kde nechyběl poukaz na kance, na kosmetiku v hodnotě 4 000 Kč, poukázka do sítí restaurací Ambiente či poukázky na dřevo v celkové hodnotě 12 000 Kč. Tombola byla vyprodána asi během půl hodiny a sklidila úspěch.

Již teď se můžeme společně těšit na příští rok, kdy se uskuteční druhý ročník v opětovném podání předmaturitního ročníku.

Na oficiálním webu si můžete prohlédnout i fotografie.

https://vecernibal.cz/

Tento web byl archivován, nenaleznete zde žádný nový obsah, není možné se přihlásit nebo komentovat příspěvky.

Moc děkujeme za přízeň :)